Jsme …

Jsem vášnivý gurmán a miluji jídlo. Jenže jen to skvělé.

Než sebe a svou rodinu vykrmovat polotovary a rafinovaným cukrem raději budu v kuchyni trávit veškerý svůj volný čas a jídlo jim s láskou připravovat.

Odjakživa miluji všechno, co se motá okolo výživy, vaření, miluji své dcery a vůni v kuchyni po upečení koláče.

Recepty preferuji rychlé a jednoduché, tak ať je zvládnou i děti. Potraviny kvalitní, základní a všem dostupné. V jídle obdivuji svou babičku a děkuji svému muži, že sní všechno, co mu s děvčaty naservírujeme.

Víno moravské, kuchyně pro děti, voda kohoutková, knihy Larse Keplera a rána brzká.

Přejeme vám hezkou zábavu s kuchtícími krabicemi pro děti.

Ing. Kotačková Kateřina

Silvie – zásadová, zvídavá a s kalkulačkou v hlavě.  Kuchařka s titulem z účetnictví. Všechny recepty a informace jí projdou pod rukama a máte, tak jistotu, že si opravdu pochutnáte! Preferuje různorodost ale vždy jednoduchost a zdravotní prospěšnost připravovaných receptů, díky čemuž se s ní nikdy nenudíte. Odjakživa ráda vaří, stará se nám o účetnictví a je na ni spolehnutí:)

Silvie ráda kombinuje nejnovější trendy s přímočarými a lahodnými recepty, z nichž se většina hodí pro celou rodinu. A jasně tak ukazuje, jak vašim dětem poskytnout tu nejlepší výživu a pomoci jim vyrůst v šťastné a zdravé lidi.

Ing. Šimčíková Silvie

Zuzka – Zuzka Mitáčková – Baví mě ta různorodost.

Zuzka je náš poklad. Šije nám všechny dárky v bezobalovém duchu do kuchtících krabic. Někdy máme náročné požadavky, ale Zuzka si s nimi vždy poradila.

Dnes vám ji blíže představíme. Položily jsme Zuzce pár otázek. Mrkněte!

ZDE

Štěpánka Málková – nutí mě to hledat a získávat nové informace o zdravějším stravování, vaření a o dětech vůbec.

Štěpánka je naše vášnivá bloggerka. Jak se k psaní dostala, co dělala před rodičovskou a jak s dětmi jí a žije se dozvíte ZDE