VOŇAVÁ KRABICE OD PILNÝCH VČELIČEK

♥ Informace o surovině, danou surovinu a tři lahodné recepty

Tentokrát se podíváme blíže na kokos. Dozvíš se, že působí na celé tvé tělo a co všechno se z kokosového ořechu a kokosové palmy vyrábí. V krabici najdeš tři lahodné recepty. Jeden je speciálně od známé foodblogerky ze Slovenska a další dva od úžasné blogerky, foodblogerky, maminky Karol:-) Doufám, že si pochutnáte. Přeji vám, ať se u vás z vaření stane zábava.

Doporučujeme: První si přečti celý recept, ještě než začneš vařit, ať dobře porozumíš metodě přípravy. Je to důležitější než přesně zvládnout množství. Doba přípravy receptů je individuální a záleží na tvé zručnosti.

♥ Voskovaný ubrousek

Důležitou složkou při výrobě tohoto zázraku je včelí vosk. Ekologický obal využijete nejen při krájení pečiva, zeleniny nebo ovoce, výborně se hodí i na zabalení svačiny do práce. Můžete jej použít na zakrytí kynouciho těsta a nahradit všechny sáčky a potravinové fólie. Ubrousek od Oblaczech rozhodně není ubrouskem na jedno použití. Při znečištění ho stačí jen omýt studenou vodou. Při šetrném užívání vydrží ubrousek cca rok.

CENA 379 Kč

  • posíláme ihned po připsání platby
  • do objednávky napište VČELIČKY a my se už o vše postaráme
  • poštovné 58 Kč nebo si krabici nechte poslat na naše odběrová místa ZDARMA

TO CHCI