Zuzka Mitáčková – Baví mě ta různorodost.

Zuzka je náš poklad. Šije nám všechny dárky v bezobalovém duchu do kuchtících krabic. Někdy máme náročné požadavky, ale Zuzka si s nimi vždy poradila.

Dnes vám ji blíže představíme. Položily jsme Zuzce pár otázek. Mrkněte!

Ahoj Zuzi. Můžeš se nám krátce představit?

 Ahoj, jmenuju se Zuzka Mitáčková, je mi 29 let, povoláním jsem učitelka a momentálně jsem na mateřské dovolené s naším skoro čtyřměsíčním Matějem. 

Jak dlouho šiješ své nádherné výrobky pro Kuchyni bez hranic a co tě na tom baví?

 Pro Kuchyni bez hranic šiju asi jeden rok, nevím to přesně. Baví mě na tom ta různorodost a že se s novým výrobkem musím vždy naučit něco nového. Hlavně vymyslet, jak to vlastně ušít 😀 A hlavně se mi líbí, že všechny výrobky, které šiju, jsou v bezobalovém duchu.

Prozradíš nám, jak si se k šití dostala?

Naučila jsem se šít v roce 2017, když jsme čekali naše první miminko a já jsem si chtěla ušít zavinovačky, hnízdečko a prostě celou výbavičku. Začala jsem šít a už jsem u toho zůstala. Sama se někdy divím, že mě to tak baví, protože ruční práce nikdy nebyly moje oblíbená činnost.

Proč bys ostatním maminkám doporučila vařit doma a s dětmi?

 Protože spojí podle mého názoru příjemné s užitečným. Vařit, my maminky, stejně musíme a když do toho zapojíme děti, tak je zabavíme a zároveň naučíme spoustu nových věcí. Podle mě není potřeba pro rozvoj dítěte vymýšlet žádné speciální hry, hračky a složitosti, ale stačí děti aktivně zapojovat do běžných činností, jako je právě vaření. Navíc si tím děti vytvoří vztah k potravinám a jídlu obecně.

Co nejraději doma vaříš?

Všechno! 😀 Když není čas, vařím to, co mám odzkoušené, to co umím. Ale moc ráda zkouším nové recepty. A taky se vždy snažím každé jídlo posunout o kousíček blíž ke zdravému stravování třeba tím, že nahradím nějakou surovinu zdravější variantou. To mě baví – vylepšovat a zkoušet.

Zuzce děkujeme za rozhovor a zadáváme jí další úkol do nové kuchtící krabice. Pokud chcete taky dárek s kuchtící krabicí pro děti. Napište nám a zadejte heslo ZUZKA dostanete od nás 15 % slevu na kuchtící krabice dle vašeho výběru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.