Afrika

Kuchticí krabice – Afrika

Afrika- Kuchticí krabice

Tato Kuchticí krabice tě zavede na africký kontinent, na kterém najdeš rozlehlé pouště, ale také hluboké deštné pralesy. Seznámíš se zvířaty, které v Africe žijí a poznáš také něco ze života místních domorodců.

Černá látka – pravá africká pohádka pro děti

Hlavní surovinou naší africké Kuchticí krabice je kukuřičná mouka. Pojď s námi zjistit, jaká jídla se z ní v Africe připravují a proč je tak výživnou a zdravou potravinou. Brokolice Alice si pro tebe připravila o kukuřici a kukuřičné mouce velmi zajímavé a užitečné informace.

Nezapomeň si také vyzkoušet ukuchtit našich 6 skvělých receptů. Ty pro tebe přichystala mrkvička Emička. Na své si přijdou jak mlsouni, tak ti z vás, kteří si raději dají něco “slaného”. Podle našich receptů si můžeš připravit lahodnou snídani, vydatnou svačinu i kreativní večeři pro malé i velké kuchtíky.

Afrika

Aby sis nic nezapomněl nakoupit, najdeš v krabici nákupní seznam všech surovin, které budeš při vaření našich receptů potřebovat.

Po jídle si můžeš jít hrát, stejně jako děti v Africe. A jakými hrami  že se místní děti baví? I to se dozvíš v našich materiálech. Nebudeš si jenom hrát, ale také plnit úkoly a odpovídat na otázky v našem africkém kvízu. Tak schválně, kdo z vás odpoví správně na všechny otázky?

No a stejně jako v každé naší Kuchtící krabici, najdeš i v téhle praktické a kreativní dárky. Dárečky ti přináší náš další hrdina – lilek Emilek. Tentokráte najdeš v krabici pytlíček z látky s africkým motivem a v něm magnetky s obrázky afrických zvířat. Firma Sonnentor mi pro tebe tentokráte věnovala krabičku voňavého koření, a to bio mletou Cejlon skořici.

Jablíčko Kubíček se zase nemůže dočkat, až si spolu něco vytvoříme. Během tvoření se spolu nejprve proměníme na krále zvířat. Potom si vyrobíme barevný náhrdelník z těstovin, bez kterého se neobejde žádný náčelník kmene. No a ve finále si z modelovací hmoty, kterou také najdeš v krabici, vymodelujeme ozdobou misku s africkým motivem.

africký náhrdelník

Před spaním si můžeš přečíst pohádku od Mámy z Afriky. Zjistíš, co se skrývá za krásným, ale smutným úsměvem malé africké dívenky Aiwy?

No a aby toho nebylo málo, nově posíláme majitelům Kuchticí krabice vymakaný NEWSLETTER, ve kterém najdeš tipy a vychytávky k daným receptům, další recepty, další tvoření pro děti na dané téma aj.

Zaregistrovat se k odběru Voňavých novinek z Kuchyně bez hranic můžeš ZDE

Objednanou krabici expedujeme většinou do druhého dne, maximálně do třetího dne.

U předplatného hradíme poštovné za vás. Pro nové předplatitele máme i dárky navíc. Jaké? Mrkni SEM