DUBEN – Tradiční česká síťovka/fazolky Adzuki

V dubnové Kuchtící krabice najdete nádech tradic a Velikonoc.

Kuchtící krabice obsahuje tradiční českou síťovku. Velikostí uzpůsobenou pro děti a navíc, tak jak je u nás známo ruční práce od mladé babičky.

Síťovka pro děti

V každé kuchtící krabici našli naši předplatitelé dárek. Rouška pro děti. Rouška je ušitá z látky, kterou si děti můžou pokreslit dle své vlastní fantazie a vytvořit si tak svůj originál.

VELIKONOČNÍ NÁDIVKOVÉ MUFFINY

Ve spolupráci s Velkou svačinkovou bichlí jsme pro vás připravili recept na jednoduché, ale výtečné Velikonoční nádivkové muffiny. Zvládnou je děti a pochutná si celá rodina.

Dobrota pro celou rodinu.

POMAZÁNKA Z FAZOLÍ ADZUKI

Na měsíc duben jsme pro vás vybrali opravdu netradiční surovinu a to jsou fazole Adzuki. Seženete je v bezobalové prodejně nebo v prodejnách zdravé výživy. Zaručujeme se, že vám budou chutnat. Pokud najdete odvahu a zkusíte si je pořídit a z fazolek vařit, určitě vás nezklamou. Mají báječné benefity pro vaše zdraví. Dejte jim šanci alespoň v této pomazánce.

Pomazánka na kváskovém chlebu.

FAZOLE ADZUKI NA ZELENINĚ

Netajíme se tím, že tento recept je o něco náročnější a pro mnohé z vás obsahuje i suroviny, které třeba klasicky nemáte. V našich kuchtících krabicích občas zabrousíme i do kuchtící výzvy. Vy odvážlivci, kteří tento recept zkusíte, uvidíte, že si neskutečně pochutnáte. Navíc tolik živin a vlákniny v jednom jídle stojí za to tento recept vyzkoušet.

Oběd z jednoho hrnce.

Součástí Kuchtící krabice je nákupní tahák. Pokud budete chtít napište nám a pošleme vám jej s předstihem na email. Můžete si tak dopředu nakoupit potřebné suroviny a jakmile krabice přijde, začít rovnou s dětmi vařit.

Obdržíte taky průvodce kuchtící krabicí, který vas i děti nenechá v ničem tápat a barevný informační leták o výživových bonusech fazolí Adzuki.

Měsíc plný zábavy a kulinářského dobrodružství vám přeje tým Kuchyně bez hranic.

Sdílejte s námi vaše fotografie, tipy, triky a uvařené dobroty na Facebooku, Instagramu. Těšíme se na vaše fotografie!

CENA KUCHTÍCÍ KRABICE 379 Kč

+ poštovné 60 Kč

– posíláme ihned po připsání platby

OBJEDNÁVKA

  

OBCHODNÍ PODMÍNKY