LEDEN – Šťastný nový rok!

Šťastný nový rok!

Kuchticí krabice pro děti s kuskusem
Kuchticí krabice pro děti s kuskusem
Kuchticí krabice pro děti s kuskusem
Kuchticí krabice pro děti s kuskusem

Jsem tak nadšená, že vám mohu představit naši lednovou Kuchtící krabici pro děti!

Pokud máte motivaci a novoroční předsevzetí – zdravě jíst, není lepší způsob, jak to udělat, než s touto chutnou soupravou.

Čekají na vás recepty z celozrnného kuskusu a to jak nasladko tak naslano. Vše hravě zvládnete i s dětmi a začnete tak pomalu vyvažovat váš jídelníček k lepšímu.

Kuchticí krabice pro děti s kuskusem
Kuchticí krabice pro děti s kuskusem

Lednová sada obsahuje tři chutné recepty vhodné pro děti:

Nepečený kuskusový dort

Může se zdát, že po svátcích jsme všichni přejedení sladkostí ale bříška dětí to tak určitě necítí. Navíc tento kuskusový dort je plný vlákniny (díky kuskusu a banánům), slazený jen lehce datlovým sirupem a sypaný kvalitní čokoládou. Cukrárně se vyhněte obloukem a dopřejte si doma čokoládový požitek a to bez dlouhého pečení. Tento dort se totiž nepeče!

Kuchticí krabice pro děti s kuskusem
Kuskusový dort zvládnou uvařit i děti.
Kuchticí krabice pro děti s kuskusem
Zdravá dobrota pro děti.

Kapustový wrap s kuskusem

Novoroční odhodlání ve zdravé stravě je zachráněno. Díky tomuto kapustovému wrapu se děti v kuchyni náramně zabaví. Baví je motání a plnění. Díky této dobrotě to natřete fastfoodu a klasickým tortillám. Navíc díky tomuto receptu přidáte do jídelníčku zeleninu přirozeným způsobem.

wrap s kuskusem
Wrap s kuskusem

Kuskusové muffiny s kokosem a rozinkami

Děti muffiny milují. Mají rády jejich přípravu ale i jejich jezení. Muffiny jsou navíc vděčnou svačinkou na cesty. I při různých slavnostních příležitostech mají své místo. Tyto kuskusové muffiny jsou receptem jednoduchým a jak se říká ze surovin co dům dal. Potřebné suroviny k jejich tvorbě máme doma každý.

Recept od autorky mamablogu Život podle Karol

Užijte si společné vaření se spoustu zábavy u společného jídla:-)

Zde jsou skvělé dárečky, které jsou součástí této kuchtící krabice!

Originální nákupní taška k vymalování.

Nedokážu ani popsat, jak moc si vaše děti budou užívat tuto ekologicky šetrnou, opakovaně použitelnou a pratelnou nákupní tašku.

Co je nejúžasnější na této nákupní tašce? Děti si ji můžou vymalovat podle vlastní fantazie a vkusu. Budou ji tak mít o dost radši a s nákupem vám budou o to raději pomáhat.

Taška je svou velikostí uzpůsobena dětem ale i tak jim do ní raději nenakládejte moc těžké věci nebo sklo.

Kuchticí krabice pro děti s kuskusem

Součástí Kuchtící krabice je nákupní tahák. Pokud budete chtít napište nám a pošleme vám jej s předstihem na email. Můžete si tak dopředu nakoupit potřebné suroviny a jakmile krabice přijde začít rovnou s dětmi vařit.

Své kulinářské schopnosti si můžete doplnit na našem blogu v článku Do nového roku s lehkým krokem nebo v článku 6 vychytávek, které se vám budou hodit, když vaříte s dětmi.

Obdržíte taky průvodce kuchtící krabicí, který vas i děti nenechá v ničem tápat a barevný informační leták o výživových bonusech kuskusu.

Zábavné vaření … tento měsíc a celý rok!

Sdílejte s námi vaše fotografie, tipy, triky a uvařené dobroty na Facebooku, Instagramu. Těšíme se na vaše fotografie!

CENA KUCHTÍCÍ KRABICE 379 Kč

+ poštovné 60 Kč

– posíláme ihned po připsání platby

OBCHODNÍ PODMÍNKY