Recenze na kuchtící krabice

Máte fotky s kuchtící krabicí? Pošlete nám krátkou recenzi nebo fotku sdílejte na sítě pod hastagem #kuchynebezhranic.

Těšíme se na vaše výtvory a radostné úsměvy při vaření! 🙂

Pár střípků z vaření s kuchtící krabicí:

Děti v akci. Kuchtící krabici s cizrnou jako hlavní surovinou najdete ZDE.

Julinka, jedna z prvních předplatitelek:

Julinka si připravuje svou snídani snů. Julinka je naše jedna z prvních předplatitelek a mrkněte i na tu její vymakanou zástěrku. Tu si tvořila sama za pomoci své maminky a tatínka. Přichystala si domácí Cini Minis. Recept je součástí březnové kuchtící krabice – Pytlíkujeme. Najdete ji tady: http://www.kuchynebezhranic.cz/brezen-pytlikujeme/

Hravou Kuchtící krabici pro děti, ve které si můžou vytvořit svou vlastní zástěrku si můžete objednat tady: http://www.kuchynebezhranic.cz/ozdob-si-svou-zasterku/

Snídaně v práci aneb voskovaný ubrousek v akci:

Snídaně v práci – Kuchtící krabici s voskovaným ubrouskem najdete ZDE

Vánoční trhy a náš stánek:

Workshop vaření pro děti:

Workshop a vánočka:

Z workshopu – Pečení vánočky z kvásku pro děti.

Pečerní perníčků a jiných dobrot:

Chia nanuky od Terezky:

Takové parádní chia nanuky se povedly Terezce, která je dělala s její maminkou. Děkujeme za fotografie a pokud s dětmi rádi vaříte a chcete si to doma trošku oživit a ozdravit,➡️ mrkněte na naše kuchtící krabice.

Brčka v akci:

Takhle si vychutnávají svůj nápoj v jedné čtyřčlenné rodině. Jejich přáním bylo dát do kuchtící krabice 4 nerezová brčka a jednu brčkokapsu. Jsou teď spokojení všichni a každý má to své. Tahle láska prostě nerezaví. 🙂

Fotodokumentace, jak pečete vy. Děkuji za zaslání fotek. Jste skvělé a budu ráda za každou další vaši recenzi. Jsem ráda, když vidím, že vaříte s dětmi, že vám chutná a že jsou bříška plná zdravých dobrot. O to lepší zpráva je, když mi napíšete – tak jako teď u makovce – že chutná i tatínkům.

Recept na Banánový chléb s čokoládou tady:

http://www.kuchynebezhranic.cz/…/bananovy-chleb-s-cokoladou/

Jsme nadšené. I v tom velkém vedru jsme si to náramně užili. Moc děkujeme paní majitelce z bezobalového obchůdku z Bezobalov UH a všem zúčastněným. Jste prostě úžasní. Paní majitelka nás na začátek workshopu seznámila s průběhem nakupování v bezobalovém obchodě. Je to bezva a není se čeho bát. Majitelka Kateřina je skvělá osoba a s úsměvem vám vždy ráda poradí. Dokonce to tam s námi ustála maminka v pokročilém stádiu těhotenství a dvě maminky rovnou s dvěma dětma. Máte naši poklonu! Děti si zdobily své Chia pudinky a Oreo sušenky. Následně jsme si všichni suroviny nakoupili hezky do papírových sáčků nebo do skleniček. Zúčastnění – pokud se vám workshop líbil budeme rádi za sdílení a za vaši zpětnou vazbu.

Zdravíme vás z našeho stánku. Děkujeme všem co nás podpořili a naše zdravé občerstvení ocenili. Gratulujeme výhercům v taneční soutěži o pohár města Hluk a těšíme se na vás na další akci.

Dnešní vaření v dopoledním dětském kroužku Koťátka – Hluk jsme si užili trošku netradičně:-) Za spoluúčasti nás a @mamkyn jsme tvořili zeleninové placičky. Děti si je hezky upatlaly a nakonec si je máčely v jogurtovém dipu s bylinkami.

Moc děkujeme sportovní školce, úžasným dětem a paní učitelkám🙏, že jsme dnes mohly přinést zdravou odměnu pro děti, které dnes přišly k zápisu. Děti si pochutnaly na Musli tyčinkách pro dodání síly. 👍😋
Jsme nesmírně šťastné a vděčné, že v této školce jsou otevření pro zdravější mlsání a zdravější stravu pro děti.

WORKSHOP ZDRAVÉHO VAŘENÍ SLAVKOV

Tentokrát si nás zavolala úžasná paní učitelka. Děti si náramně pochutnaly na Oreo sušenkách. Ty si sami naplnily krémem i upekly. Pár kousků nechaly i maminkám na ochutnání. Následující víkend se, tak skoro v každé domácnosti zúčastněných dětí nesl v duchu Oreo sušenek.

Děti si odnesly svou kapsičku na svačinu a jelikož měly plná bříška sušenek, rovnou si ji naplnily vlastnoručně upečenými knackebroty.

Váš mrkvový dort ke dni matek. Díky za sdílení naší předplatitelce Rozálce a Štěpánce.

Ahoj holky,

dneska jsme upekly s Rozálkou váš pohankovo jáhlový koláč, na nedělní mlsání a měl velký úspěch. Chutnal všem a nejvíc tátovi. Taky bych vám moc chtěla pochválit vaše kuchticí krabice. Je to super nápad. Jenom nevím, jestli je předplatné dárek víc pro mě nebo pro Rozálku 🙂 Rozálka má radost z dárečků a ráda pomáhá v kuchyni.  Já se zase těším na vaše zdravé recepty. A zatím jsem toho nejvíc snědla :-D. Taky se mi moc líbí provedení krabic. Hezky připravené, v bezobalovém duchu. Je to super cesta, na kterou se snažím nasměrovat i naši domácnost. Takže vám moc přeji ať se vám daří ve vaší krásné práci a ať máte spoustu dalších malých i velkých příznivců. 
Zdraví Štěpka a Rozálka
PS: na fotodokumentaci vždycky zapomenu, tak posílám aspoň pár fotek, co máme. 

Obdivujeme vaši fantazii! Moc děkujeme za foto. Díky, že jste tu s námi, že vám záleží na tom co jí vaše děti a že vaříte s dětmi! DÍKY!

Takovou hezkou zástěrku si vytvořila s maminkou a tatínkem 18 měsíční Julie. Nádhera, že?:-) Děkujeme za zaslání fotek.

Byla to jízda. V pátek proběhl zábavný a interaktivní workshop zdravého vaření v DDM Hluk. Holky, kuchtíci a kuchařky byli jste fakt skvělý!!!
Děkujeme, že vaříte, že tvoříte a že vás to baví. Nás to s vámi baví náramně!
Co se tvořilo: voskovaný látkový ubrousek
Co se vařilo: Mrkvové muffiny s moukou z červené čočky, Vajíčková svačinka s jarními kvítky

Zábavný a interaktivní workshop zdravého vaření pro děti v MŠ Boršice.

Děti si vyrobily vlastní zástěrku na vaření, banánovou zmrzlinu s čokoládou a chia jogurt do skleničky.

Bylo to úžasné a já děkuji všem maminkám, že vzaly své děti a přišly. Jste skvělé!
Dokonce dvě děti byli mladší dvou let❤️🐣

Dnes mi jedna maminka psala, že při každém pokusu doma uvařit něco zdravějšího je sabotována a proto si myslí, že jí naše krabice budou ležet ve skříni. 😋🙈

Podle fotek je vidět, že si pochutnalo snad každé dítě i rodič. Všechny recepty v krabici i na našem blogu jsou variabilní a člověk si může doplnit suroviny podle své chuti. Takže pokud vaše dítě doma rádo při vaření pomáhá – naše předplatné je pro vás ta správná volba! Díky krabicím nenásilnou a hravou formou doma jídelníček osvěžíte a ozdravíte. Naše krabice podporují děti ve zdravé stravě, učí je zacházet s potravinami a podporují dětskou zvídavost, zdravou chuť k jídlu a kreativitu. Nenuceně vedou dítě k tomu, aby se zdravěji stravovalo a v kuchyni s radostí pomáhalo. Důležité je, že v krabici mají děti vždy dárek, který můžou používat (zástěrka, ubrousek na svačinu, kapsička na sušenky a mnoho dalšího na co se můžete těšit, v duchu zero waste). 🍓🍌🥕😋

Zdravíme s prvními dojmy z krabice 😊
Takže máme rozbaleno, přečteno, fotky přikládám.
Co se zalíbilo na první pohled mně, je zabalení obsahu – efektivní, hezké a přitom je člověk ještě o chvíli déle napnutý, co teda bude uvnitř 😁
Druhé velké plus za mě je, že už při letmém a ani při důkladném prošmejděni obsahu krabice jsem nenašla žádné plasty, sáčky, fólie…. Paráda 😊
No a zbytek jsou taky samá pozitiva, zástěrka super nápad, kartičky výborně prakticky, jednoduše a přehledně vytvořené a dárek navíc…. Bezva 😊
Prozatím jsem nadšená a určitě půjdu i do některého předplatného.
Děkuji, opravdu dobrá práce a hlavně dobrý nápad, něco takového náš trh potřeboval 😊
Hanča Tokošová s dcerkou Julií

Tak rád mi snad ještě s ničím nepomáhal. Vaření syna bavilo a zabavilo na hodně dlouho. Kuchtící krabice Kuchyně bez hranic jsou zajímavý nápad.  Lucie M.

Recenze Kuchtící krabice.
Vaše snídaňová vzpruha.

WORKSHOP CUKRÁRNA M&M DORTÍKY CUKRÁRNA HLUK

Děkujeme za super odpolední zpestření. Průběhu celého workshopu nemáme co vytknout. Pokud se nám to podaří časově zkloubit rádi přijdeme i na další. Hezký den.
Takové hezké hodnocení jsme dostaly ihned po workshopu. Děkujeme i my. Děti si odnesly ubrousek na svačinu a dortova lízátka.
Cukrárna M&M cukrárna Hluk se může pyšnit výrobky bez polotovarů. K výrobě nepoužívají žádné prášky ani jiné divné hmoty. Zákusky jsou domácí výroby. A pro děti jsme dortová lízátka tvořily ze špaldové mouky a s třtinovým cukrem. Ano, je to sladkost. My máme ale čisté svědomí. Dětem ji dopřáváme opravdu výjimečně a z výborných surovin.