Workshopy

Než vypíšeme další klasické workshopy vaření, máte možnost se se svými kamarády, rodinou – prostě s kýmkoliv chcete, domluvit a napsat nám o workshop.

Rádi přijedeme k vám domů, do školky, do družiny nebo do domova dětí…. Připravíme si pro vás workshop, naučíme vás parádní recepty, na oslavě zabavíme vaše pozvané kamarády a hlavně si pochutnáme na skvělém jídle.

Stačí nám napsat a na všem se individuálně domluvíme.

Tak se ozvěte! Už se na vás těšíme. 🙂

Vaše Katka a tým Kuchyně bez hranic

WORKSHOP CUKRÁRNA M&M DORTÍKY CUKRÁRNA HLUK

„Děkujeme za super odpolední zpestření. Průběhu celého workshopu nemáme co vytknout. Pokud se nám to podaří časově skloubit, rádi přijdeme i na další. Hezký den.“


Takové hezké hodnocení jsme dostaly ihned po workshopu. Děkujeme i my. Děti si odnesly ubrousek na svačinu a dortova lízátka.


Cukrárna M&M cukrárna Hluk se může pyšnit výrobky bez polotovarů. K výrobě nepoužívají žádné prášky ani jiné divné hmoty. Zákusky jsou domácí výroby. A pro děti jsme dortová lízátka tvořily ze špaldové mouky a s třtinovým cukrem. Ano, je to sladkost. My máme ale čisté svědomí. Dětem ji dopřáváme opravdu výjimečně a z výborných surovin.

WORKSHOP MATEŘSKÁ ŠKOLA RYBNÍČEK

Zábavný a interaktivní workshop zdravého vaření v mateřské školce. Na rychlovku zorganizovaná akce, která byla naprosto úžasná. Děti náramně spolupracovaly a i v tom obrovském horku s námi vše zvládly a jídlo si uvařily. Tentokrát děti vrstvily melounový salát s mozzarellou do skleniček a nakonec se osvěžily banánovou zmrzlinou v čokoládě.
Odnesly si své nerezové brčko i s kartáčkem na čištění. Moc vám všem děkujeme za účast. Katka a Silvie