ÚNOR – LÁSKA NA TALÍŘI

Kuchticí krabice pro děti.
Vaření s dětmi je zábava!

Krásný únor! Měsíc lásky odstartujte s naší milovanou Kuchtící krabicí pro děti!

Rodině na Valentýna darujte kuchyňské triky a pomocníky do domácnosti. Kuchtící krabice pro děti vám pomůže proměnit každodenní jídlo ve velkou příležitost. Navíc vaši malí kuchaři získají opravdu důležité životní dovednosti při přípravě a servírování od začátku do konce.

Než začnete, přečtěte si náš příspěvek na téma 6 vychytávek, které se vám budou hodit, když se chystáte vařit doma s dětmi. Pak se připravte na vaření!

Kuchticí krabice pro děti - dýňová semínka.
Láska na talíř. Kuchticí krabice pro děti.

V únorové kuchtící krabici najdete tři báječné recepty s hlavní surovinou – dýňová semínka:

Kuchticí krabice pro děti.
Vařte i vy doma s dětmi.

Semínkové muffiny

Muffiny jsou plné vlákniny a semínek různých druhů. Můžete použít ty semínka, které zrovna doma máte.

Kuchticí krabice pro děti.
Semínkové muffiny (bez mouky)

Jsou úžasně jednoduché a slazené jen banánem a kousky sušeného ovoce. Jeden muffin zasytí na celkem dlouhou dobu i dospělého. Děti se při vytváření naučí poznávat semínka a zároveň si je můžou ochutnávat a zkoušet, jak jim chutnají. Při výrobě muffinů si užijete celkem hodně zábavy.

Slané dýňové krekry

Mňam! Tak se ozývala celá rodina při křoupání těchto krekrů. Nejen, že dětem chutnají jen tak, ale jsou vhodné i k různým pomazánkám, dipům a salátům.

Ideální pro maminky ke kávě, pro návštěvu nebo jako občerstvení na rodinný výlet.

Děti pomůžou s těstem, s vykrajování a i zdobením.

Kuchticí krabice pro děti.
Slané dýňové krekry

Mrkvový krém s dýňovými semínky

Něco na zahřátí. Mrkvový krém krásně děti zahřeje. Semínka doplní zdravé tuky a polévku hezky obzvláštní. Není potřeba sypat dýňová semínka jen na dýňovou polévku. Svou roli můžou splnit i v mrkvovém krému.

Děti pomůžou čistit zeleninu a ty starší i s krájením. Používání škrabky děti opravdu baví a uvidíte, že se to celkem rychle naučí. Je potřeba, aby se každý malý kuchtík naučil a dozvěděl, jak důležitou roli v naší výživě hrají polévky.

Kuchticí krabice pro děti.
Mrkvový krém s dýňovými semínky.

Najděte si čas a celá rodina spolu alespoň večeřte. Je neskutečné množství výzkumů na to, jaký to má pozitivní vliv na vývoj dětí a sounáležitosti v celé rodině.

S dětmi se můžete bavit na různá témata a při dobrém jídle u jednoho stolu se dozvíte i to, co je těší nebo naopak tráví. Děti se snáze otevřou a komunikují.

Kuchtící krabice obsahuje dárek pro děti.

Látkový batůžek

Praktický batoh na záda pro děti. Dvě stahovací šňůrky. Vhodný na nákup i na občasné nošení. Batůžek dětem poslouží, jako nákupní pomocník na potraviny, ale i jako parťák na tenisky do sportovního kroužku. Perte do 60 °C. Nesušte v sušičce.

Kuchticí krabice pro děti.
Batůžek pro děti.

Součástí Kuchtící krabice je nákupní tahák. Pokud budete chtít napište nám a pošleme vám jej s předstihem na email. Můžete si tak dopředu nakoupit potřebné suroviny a jakmile krabice přijde začít rovnou s dětmi vařit.

Obdržíte taky průvodce kuchtící krabicí, který vas i děti nenechá v ničem tápat a barevný informační leták o výživových bonusech dýňových semínek.

Měsíc plný zábavy a kulinářského dobrodružství vám přeje tým Kuchyně bez hranic.

Sdílejte s námi vaše fotografie, tipy, triky a uvařené dobroty na Facebooku, Instagramu. Těšíme se na vaše fotografie!

CENA KUCHTÍCÍ KRABICE 379 Kč

+ poštovné 60 Kč

– posíláme ihned po připsání platby

OBCHODNÍ PODMÍNKY